Restaurace Na Pekárně

Aktuality a akce

V měsíci únor a březen můžete navíc ochutnat rozlévaná vína z vinařství Fridrich z Vracova. Malé rodinné vinařství z Vracova, zabývající se pěstováním vinné révy a jejím následným zpracováním. Víno je vyrábeno z hroznů z vlastních vinic, jejíchž rozloha je cca 3 hektary, které se nachází ve Slováck...
Dovolujeme si Vás pozvat na večerní menu, které podáváme každý den od 15 hodin (Od 11 do 15 hodin si můžete pochutnat na poledním menu). Předkrmy 80g Domácí kachní šunka se slaninovou pěnou a pečivem 85,- 80g Vepřová paštika, šípková omáčka, pečivo 85,- (máme pro Vás připravenou i paštiku ve skle...
Domácí paštička - je možné si v naší restauraci na paštice pochutnat, ale také si ji odnést domů. Paštiku prodáváme v dvou velikostech - 150g za 59 Kč a 270g za 89 Kč.
Vážení zákazníci, od středy 14. února do neděle 18. února si u nás můžete pochutnat na zamilovaném menu. Jako přípitek Vám nabídneme Sekt od pana Prokeše Amouse bouche: Salát s tuňákem a křepelčím vajíčkem Předkrm: Holubí variace (celer, višně, vanilka, kakao) a k tomu víno od pana Sedláka - Ch...
V pátek 23. února se Vám již podruhé představí kapela The Rosen Trio. Prosíme o rezervaci stolu na telefonu 515 535 305.
Pátek 2. března si pro Vás připravujeme večer v anglickém stylu..... Více informací již brzy...
Od 16. do 18. března se v naší restauraci můžete těšit na pokrmy z mořských i sladkovodních ryb. Kompletní menu bude k dispozici co nejdříve, těšíme se na Vás.
Velikonoční menu bude u nás k ochutnání od 31. března až do 2. dubna, proto neváhejte a vychutnejte si jarní svátky v klidu a s vynikajícím jídlem. Rezervace přijímáme na telefonu 515 535 305. Budeme se na Vás těšit.
7. dubna se ve Velkých Bílovicích koná akce Ze sklepa so sklepa a my Vás pohostíme tradiční moravskou kuchyní. Na tento den není možné přijít rezervace, proto přijďte a pochutnejte si na tradiční hovězí svíčkové na smetaně s knedlíkem či konfitované kachně se zelím.
Od 20. do 22. dubna si pro Vás připravujeme víkend plný exotických mas. Milovníci všemožných druhů mas a chutí si mohou rezervovat stůl na telefonu 515 535 305.
Ve dnech od 4. do 6. května si pro Vás chystáme drůbeží speciality se špetkou vůně Indie. Rezervujte si Váš oblíbený stůl na telefonu 515 535 305.
Ve dnech od 18. do 20. května si v naší restauraci můžete pochutnat na specialitách z mexické kuchyně a dobrotách inspirovaných americkým Texasem. Rezervujte si stůl na telefonu 515 535 305 nebo online na našem webu.
Jako každý rok, nám biofarma Bioaspa v Kútech dodá chřest a my z něj připravíme vynikající pokrmy. Těšit na chřestové speciality se můžete ve dnech od 25. do 27. května, rezervovat stůl si můžete na telefou 515 535 305.
V sobotu 2. června pro Vás budeme zajišťovat občersvení na rockovém festivalu Febry Fest ve Velkých Bílovicích v areálu Křástelka. Můžete se těšit nejen na vynikající hudbu, ale i na chutné občerstvení, Dalešickou jedenáctku a víno od místních vinařů. Více informací o festivalu na www.ferbyfest.cz...
Ve dnech od 8. do 10. června si pro Vás připravíme oblíbené italské speciality. Rezervaci si opět můžete udělat na telefonu 515 535 305.
O víkendu od 13. července Vám srdečně zveme na na šťavnaté steaky a poctivé burgery. Rezervovat stůl si můžete na telefonu 515 535 305. Budeme se na Vás těšit.
V zimních měsících se můžete těšit na týdenní menu i polední menu. Pochutnat si můžete například na poctivé hovězí svíčkové na smetaně s domácím knedlíkem, výpečcích se zelím, hovězím karabáčku na víně, pstruhu lososovitém se zeleninovým bulgurem, vynikajícím a šťavnatém hovězím steaku, kuřecím sup...